UR & KLOCKOR / Golvur / Golvvas 16165428
nr 1616 5428
Marian Zawadzki
(1912-1978), Sverige
Golvvas, Tilgman Keramik, Signerad, daterad 1966. Höjd: 56 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
350 kr
måndag 29 april 2024
kl 19:45:26
26/4 13:00:16
300 kr
29/4 19:36:21
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 2.500 kr
Göteborg 2.500 kr
Helsingfors 2.500 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
Tilgman Keramik